Veneno Handelsgesellschaft mbH to nie tylko zespół doświadczonych specjalistów działających na rynkach międzynarodowych, ale także infrastruktura oraz zaplecze logistyczne pozostające do ich dyspozycji. To również sieć międzynarodowych partnerów handlowych. Jesteśmy zwolennikami elastycznych modeli biznesowych, dostosowywanych do potrzeb naszych klientów. Śledzimy światowe trendy i chętnie wdrażamy nowe rozwiązania. Jesteśmy otwarci na poszerzanie obszaru działalności- wszystko po to by wspólnymi siłami, Naszymi i Naszych Klientów, rozwijać się i wzmacniać swój potencjał. Sukces klienta jest dla nas priorytetem, dlatego zaangażowaniem i starannością dbamy o każdy szczegół współpracy.

Nasz zespół
Codziennie staramy się sprostać najwyższym wymaganiom naszych
klientów, Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 
 
Ponad 80 zadowolonych klientów!
Opinie o naszej firmie
Frater GmbH.
Przedsiębiorstwo handlowe


Podjęliśmy współpracę z Veneno Habdelsgesellschaft mbH ze względu na kompleksowe podejście do klienta. Jesteśmy zadowoleni nie tylko z jakości dostarczanych surowców, ale także ze wsparcia logistycznego oferowanego przez firmę. Jako producent regałów metalowych śmiało możemy polecić Veneno jako rzetelnego partnera handlowego.
.
Point Sell Michał Witkowski
Firma handlowa


Nasza firma zajmuję się sprzedażą wysokiej jakości produktów skierowanych głównie do dzieci i ich Mam. Jako klienci Veneno Habdelsgesellschaft mbH mamy gwarancję terminowych dostaw produktów spożywczych i artykułów dla dzieci najwyższej jakości. Współpraca jest tym przyjemniejsza, że o Nasze wspólne interesy dba zespół doświadczonych specjalistów, otwartych na nowe rozwiązania i idee.