Veneno Handelsgesellschaft mbH to międzynarodowa firma handlowa, która specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej żywności oraz propagowaniu zdrowego stylu życia i działań prospołecznych. Współpracujemy z wyselekcjonowanymi producentami i klientami z kraju i zagranicy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, czyniąc zadość ich wysokim wymaganiom. W naszej  działalności nie zapominamy o angażowaniu się w akcje prospołecznej jak ma to miejsce choćby w przypadku marki Panda Kaffee, którą wspieramy. Naszymi sztandarowymi produktami są organiczne produkty dla dzieci, kawa organiczna, ekologiczna wołowina i najwyższej jakości wina. Nasza oferta to idealna kombinacja odpowiadająca potrzebom Naszych Klientów.
.


Ponad 80 zadowolonych klientów!
Opinie o naszej firmie
Frater GmbH
Przedsiębiorstwo handlowe


Podjęliśmy współpracę z Veneno Handelsgesellschaft mbH ze względu na kompleksowe podejście do klienta. Jesteśmy zadowoleni nie tylko z jakości dostarczanych surowców, ale także ze wsparcia logistycznego oferowanego przez firmę. Jako producent metalowych systemów półkowych śmiało możemy polecić Veneno jako rzetelnego partnera handlowego.
.
 
Point Sell
Michał Witkowski
 
Nasza firma zajmuję się sprzedażą wysokiej jakości produktów skierowanych głównie do dzieci i ich Mam. Jako klienci Veneno Handelsgesellschaft mbH mamy gwarancję terminowych dostaw produktów spożywczych i artykułów dla dzieci najwyższej jakości. Współpraca jest tym przyjemniejsza, że o Nasze wspólne interesy dba zespół doświadczonych specjalistów, otwartych na nowe rozwiązania i idee.
.
Nasi partnerzy
Mimo najszczerszych chęci, nie jesteśmy specjalistami w każdej dziedzinie. Dlatego podejmujemy współpracę z innymi,
po to, aby oferować możliwie jak najszerszy wachlarz usług o najwyższej możliwej jakości.